Moi Aniołowie są moimi Przyjaciółmi Afirmacje poczucia bycia chronionym

Zawsze jest przy mnie ktoś Kto się o mnie troszczy

Różnie są nazywani. Ale czy ma to jakieś znaczenie? Dla mnie od zawsze nie ma. Nie wierzę w anioły. Ja po prostu wiem, że one są przy mnie, chronią mnie i prowadzą. Niejeden raz, przekonałem się o tym w moim życiu i wciąż doświadczam ich pomocy.

Działają po cichu. Nie narzucają się. Są jak przyjaciele, którzy idą ramię w ramię, towarzysząc nam w drodze, którą codziennie wybieramy. I jak tu ich nie kochać?

Anioły dwa razy uratowały mi życie. Dosłownie. Raz, gdy miałem za sobą kilkaset kilometrów, jadąc w nocy, zasnąłem za kierownicą i śniło mi się, że ktoś do mnie mówi: To jest twój anioł stróż. To jest twój prawdziwy anioł stróż. I obudziłem się.

Gdybym tego nie zrobił, zjechałbym z drogi na ostrym zakręcie i wpadł w rozkopane, zamarznięte pola i sam nie wiem, czym by się to dla mnie skończyło. Przeżyłem i do dziś pamiętam tamten anielski głos.

Drugim razem, gdyby nie głos kolegi siedzącego obok, wjechałbym wprost pod koła rozpędzonego Tira. Wiem, to nie dosłownie głos anielski, ale czuję, że wtedy też anioły czuwały nam nami i zostaliśmy uratowani, bo nie mielibyśmy szans na przeżycie.

Żyję ze świadomością, że aniołowie są przy mnie, są wszędzie i mogę być  spokojny o każdy mój dzień. Ta afirmacja, bardzo podobna do nagrania: Mój świat jest moim przyjacielem, może być alternatywą, albo uzupełnieniem. Wszystko zależy, co poczujesz i które słowa przyniosą ci więcej spokoju, poczucia bezpieczeństwa i radości, że nigdy nie jesteś sam, a wszystko, co się wydarza, działa na twoją korzyść.

Icon

Moi aniołowie są moimi przyjaciółmi - afirmacja do słuchania

Icon

Moi aniołowie są moimi przyjaciółmi - tekst afirmacji

Moi aniołowie są moimi przyjaciółmi

Moi aniołowie są moimi przyjaciółmi.
Ufam im, a oni każdego dnia wybierają dla mnie wszystko, co najlepsze. Z każdym dniem ufam im coraz bardziej i bardziej.
Moi aniołowie troszczą się o mnie, a ja pozwalam im o siebie zadbać.
Moi aniołowie, którzy zawsze są przy mnie, uwalniają mnie od problemów i zmartwień.
Każdego dnia składam zamówienie a moi aniołowie pomagają mi je zrealizować.
Z radością i głęboką wdzięcznością przyjmuję całą dobroć i obfitość płynącą od moich aniołów.
Wiem, po co tu jestem.
Wiem, czego chcę
Uwielbiam tu być.
Moi aniołowie troszczą się o to, by żyło mi się lekko i wygodnie.
Ja mogę nie wiedzieć, ale moi aniołowie wiedzą, jak o mnie zadbać, a ja z radością im na to pozwalam.
Wiem, że aniołowie są po mojej stronie i wszystko w moim życiu idzie jak należy, choć czasem mogę tego nie rozumieć i nie widzieć.
Spotykam życzliwych i przyjaznych ludzi, a wszystkie sytuacje i zdarzenia przybliżają mnie do spełnienia moich celów i marzeń. Moi aniołowie strzegą mnie i z każdym dniem umacniają we mnie poczucie bezpieczeństwa
Dzięki temu, że aniołowie są moimi przyjaciółmi, wiem, że poradzę sobie ze wszystkim, co pojawia się w moim życiu.
Z każdą chwilą wypełnia mnie coraz większa wdzięczność za wszystko, co mnie do tej pory spotkało. Wiem, że są to zawsze najlepsze dla mnie dary.
We wszystkim, co wydarza się w moim życiu, skupiam się na dobrych stronach, na korzyściach, sukcesach i możliwości rozwijania skrzydeł moich, pasji i pragnień.
Ufam i wiem, że wszystko, czego teraz doświadczam, jest takie, jakie powinno być.
Z każdym dniem dostrzegam to coraz bardziej i bardziej.
Akceptuję swoją obecną sytuację taką, jaka jest w tej chwili.
Wybieram zadowolenie i wdzięczność wobec wszystkiego, dosłownie wszystkiego, co było, co jest i co pojawi się w moim życiu i co stanie się moim udziałem.