Mój świat jest moim Przyjacielem Afirmacje poczucia bezpieczeństwa

Ja i mój Świat Przyjaciele na zawsze

Rozejrzy się wokół, wyjrzyj przez okno, pomyśl o miejscach, które dziś odwiedziłeś, ludziach, których spotkałeś, zdarzeniach, w których brałeś udział.

Jaki w TWOICH OCZACH i MYŚLACH jest Świat, w którym żyjesz?

Czy możesz nazwać go swoim przyjacielem?

Zanim zaproszę Cię do przeczytania i posłuchania afirmacji “Mój świat jest moim przyjacielem”, chcę, byś wiedział, że świat jest zawsze po Twojej stronie. Nie narzuca się. Tak, jak tego nie robi prawdziwy przyjaciel. On jest. Gotów pomóc i otworzyć drzwi do wszystkiego, co dla Ciebie najlepsze. Jeśli ich nie widzisz, to nie dlatego, że ich nie ma. Być może nie wierzysz, że takie w ogóle istnieją, a wtedy twój umysł ich nie zobaczy. Drzwi możliwości, szans, okazji, dobrych stron tego, co ci się przytrafia.

Afirmacje, które dla ciebie przygotowałem, pomogą ci odkryć na nowo Świat taki, jakim jest, a nie jakim być może do tej pory myślałeś, że jest. Nie poprzestań na jednorazowym przeczytaniu, czy posłuchaniu. Pobierz tekst i nagranie i miej jest przy sobie, najlepiej w telefonie. Napełniaj się nowymi myślami i przyjaźni. Takiej, której warto w swoim życiu doświadczyć.

Niech ci się uda odkryć najpiękniejszą stronę świata, w którym żyjesz, byś już nigdy nie czuł się sam i nie wątpił, że wszystko wokół ciebie, działa na twoją korzyść. Działa, by ci się udało. Dla najwyższego dobra wszystkiego, czym teraz jesteś.

 

Mój świat jest moim przyjacielem

Mój świat jest moim przyjacielem.
Ufam mu, a on każdego dnia wybiera dla mnie wszystko, co najlepsze. Z każdym dniem ufam mu coraz bardziej i bardziej.
Mój świat troszczy się o mnie, a ja pozwalam mu o siebie zadbać.
Mój świat, w którym żyję, uwalnia mnie od problemów i zmartwień.
Każdego dnia składam zamówienie a mój świat we współpracy ze mną, je realizuje.
Z radością i głęboką wdzięcznością przyjmuję całą dobroć i obfitość wszechświata.
Wiem, po co tu jestem.
Wiem, czego chcę
Uwielbiam tu być.
Mój świat troszczy się o to, by żyło mi się lekko i wygodnie.
Ja mogę nie wiedzieć, ale mój świat wie, jak o mnie zadbać, a ja z radością mu na to pozwalam.
Wiem, że świat jest po mojej stronie i wszystko w moim życiu idzie jak należy, choć czasem mogę tego nie rozumieć i nie widzieć.
Spotykam życzliwych i przyjaznych ludzi, a wszystkie sytuacje i zdarzenia przybliżają mnie do spełnienia moich celów i marzeń. Mój świat strzeże mnie i z każdym dniem umacnia we mnie poczucie bezpieczeństwa
Dzięki temu, że świat jest moim przyjacielem, wiem, że poradzę sobie ze wszystkim, co pojawia się w moim życiu.
Z każdą chwilą wypełnia mnie coraz większa wdzięczność za wszystko, co mnie do tej pory spotkało. Wiem, że są to zawsze najlepsze dla mnie dary.
We wszystkim, co wydarza się w moim życiu, skupiam się na dobrych stronach, na korzyściach, sukcesach i możliwości rozwijania skrzydeł moich możliwości, pasji i pragnień.
Ufam i wiem, że wszystko, czego teraz doświadczam, jest takie, jakie powinno być.
Z każdym dniem dostrzegam to coraz bardziej i bardziej.
Akceptuję swoją obecną sytuację taką, jaka jest w tej chwili.
Wybieram zadowolenie i wdzięczność wobec wszystkiego, dosłownie wszystkiego, co było, co jest i co pojawi się w moim życiu i co stanie się moim udziałem.